Okul Danışmanlığı Hizmetleri(0312)2133009

Bu FİRMA toplamda 2378 kez ZİYARET edİLDİ
Yusuf YILMAZ

Okul Danışmanlığı Hizmetleri(0312)2133009

(0312) 213 30 09
Turgut Reis Caddesi 4/7 Çankaya / ANKARAEğitim - Etüt Merkezleri/Özel Ders*Eğitim Danışmanlığı,
ÜRÜNLER
Adres

Turgut Reis Caddesi 4/7 Çankaya / ANKARA

Premium Tanıtım
RANDEVU TEL: 0535 424 39 66-(0312) 213 30 09
**Okul Danışmanlığı Hizmetleri bireysel olarak başlayan, bir çocuğun gözündeki dünyayı keşfe çıkan ve aynı zamanda eğitimin başladığı aileyle birlikte okul kavramını da beraberinde getiren bir projedir.

Okul Danışmanlığı Hizmetleri 2011 yılından beri süregelen faaliyetlerin eseridir. Okul Danışmanlığı Hizmetleri çalışma alanlarını genişletebilmek için ilk hamlesini şirketleşme yolunda yapmıştır. Mart 2012 de kurumsal olarak ilk resmiyetine kavuşmuştur. Mart Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezini kurmuştur.

Mart 2012 den beri, önce insan sloganıyla yola çıkmış ve oluşturmuş olduğu çalışma planında ilke ve prensiplerini oluşturmuştur. Teknolojiyi yakından takip ederek çözüm odaklı ilerlemeyi prensipleri haline getirmiştir.

Yine Hizmetlerinin içine bir yenisini dahil ederek Eğitim Araçlarının önde gelen firmalarından İnci Eğitim Araçlarının Ankara Bayisi olmuş ve e-mağazasını oluşturmuştur. Okul Danışmanlığı Hizmetleri uzmanlaştığı alan olan anaokulları ve kreşlerde psikolojik danışmanlık uygulamasının bir artısı olarak çocuğun gelişimini destekleyen meteryallerin yani okul öncesi ürünlerinin en kalitelisini yine okul öncesi alışveriş platformunda sunmaktadır.

Eğitim araçları ve Anaokulu Kurulumu hizmetleri Tamamen İnci Eğitim Araçlarının uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir. Her okul bir referans ve ardımızda bıraktığımız bir bayraktır.

Okul Danışmanlığı bireyin olduğu değil kurumun olduğu bir yapıyı ortaya çıkarmıştır. Kalitesinden ödün vermeyen amaçlarına bağlı, hedefine odaklanmış, sürekli gelişen ve büyüyen kadrosuyla okullarımızın ihtiyaçlarına karşılık verebilir hale gelmiştir.

Her geçen gün alanını genişleten ve anaokulu ve kreşlerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına kendini yenileyen bir yapıda olmayı prensip edinmiştir. İşimizde en iyileri ile çalışıyoruz ve en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz Önce İnsandır.

Okul Danışmanlığı Hizmetleri okulların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kurulmuştur. Ana teması okulların psikolojik danışmanlık hizmetlerini yerine getirmektir. Anaokullarında çocukların gelişimsel taramalarınının yapılmasını ve aile bilgilendirici çalışmaların yerine getirilmesini sağlamaktadır.
Harita Yol Tarifi