İngilizce Kursu-Dil Eğitim

Bu FİRMA toplamda 9141 kez ZİYARET edİLDİ
Murat İnancı

İngilizce Kursu-Dil Eğitim

(0212)663 66 67
Şenlikköy Mah. Çatal Sok. No:5/A1 Florya / İSTANBULEğitim - Etüt Merkezleri/Yabancı Dil Kursu,
ÜRÜNLER
Telefon

(0212)663 66 67

Adres

Şenlikköy Mah. Çatal Sok. No:5/A1 Florya / İSTANBUL

Premium Tanıtım
En İyi,En Hesaplı,En Kaliteli,Garantili Eğitmenler,Uzmanlar, İstanbulda, Birebir ingilizce, İş İngilizcesi, Kurumsal İngilizce, Pilot İngilizcesi, Kabin Ekibi İngilizcesi eğitimi için değişmez adresiniz,,

**KALİTEMİZİ BELGELENDİRDİK!

**ISO Nedir?

Uluslararası Standartlar Organizasyonu (Interntional Organization for Standardization)’nun kısaltılmış halidir. 1947 yılında kurulmuş olup, merkezi İsviçre’nin Cenevre Şehri’ndedir. Kuruluş amacı; dünya çapında geçerliliği olacak şekilde standartlar yayınlamak ve böylelikle ürünlerin veya hizmetlerin uluslararası dolaşımına katkıda bulunmaktır.


**ISO 9001: 2008 nedir?

İlgili kuruluşun ürünlerin veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısıyla kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

**ISO 9001 Temel prensipleri nelerdir?

•Müşteri Odaklılık
•Liderlik
•Kişilerin Katılımı
•Proses (süreç) Yaklaşımı
•Yönetimde Sistem Yaklaşımı
•Sürekli İyileştirme
•Karar Vermede Gerçekçi Yaklaşım


AEC Dil Okulları; yukarıda belirtilen standartlara uygun olarak hedeflerini, misyon ve vizyonunu belirleyerek sistemini kurmuş ve ISO 9001: 2008 sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı eğitim hizmetlerimizi ve kalitemizi uluslararası ISO 9001 İngilizce dil okulu sertifikasıyla belgelendirmiş bulunmaktayız. Amacımız, sürdürülebilir başarısıyla özel ihtiyaca yönelik dil eğitiminde marka olmak ve evrensel kalite standartlarına uygun olarak öğrenci beklentisinin üzerinde hizmet vermektir.

AEC Dil Okulları’ndan kaliteli dil eğitimi alma ayrıcalığından siz de yararlanın.
Harita Yol Tarifi